Gabinet Kosmetyczny Contour Studio Logo

Depilacja Laserowa Wrocław

Depilacja laserowa we Wrocławiu, o jakiej marzysz!
Nowoczesny laser diodowy Epildream One skutecznie usuwa zbędne owłosienie, a do tego pracuje szybko i bezboleśnie. Sam zabieg przypomina masaż ciepłymi kamieniami, ale to tylko pozory lekkości. Dzięki nowym technologiom dostajesz potężną skuteczność i najwyższe bezpieczeństwo. Gładka skóra – nigdy nie było tak łatwo ją osiągnąć.

Decydując się na wybór technologii do depilacji laserowej w Contour Studio, zależało nam na tym, by zabieg był komfortowy i nieokupiony bólem.

{
Uważamy, że piękno nie zawsze
musi boleć, a właściwie robimy wszystko,
by było bezbolesne.

Z drugiej strony absolutnie nie interesowały nas tanie technologie IPL rodem z Chin, które są po prostu mało skuteczne, wiążą się natomiast z ryzykiem poparzeń i blizn.

Trwała Depilacja Laserowa Wrocław – Laser Epildream One

Szukaliśmy więc urządzenia, które połączy bezbolesność i szybkość działania  z wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Te oczekiwania spełnił – w naszej ocenie –  wyłącznie Epildream One, laser diodowy pracujący w systemie mobilnym, czyli w ciągłym ruchu głowicy, o unikatowo wysokich parametrach pracy. Okazało się, że nie tylko nas zachwyciła innowacyjna technologia. Włoska maszyna zdobyła bowiem główną nagrodę i tytuł najlepszego produktu luksusowego w Polsce w kategorii urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało w konkursie Beauty Inspiration.

To nas przekonało do wyboru technologii, którą od razu pokochały klientki i klienci Contour Studio.

Za co klientki i klienci Contour Studio pokochały Epildream One?

 • Działa szybko, bardzo skutecznie, a przede wszystkim bezboleśnie.
 • W odróżnieniu od laserów starszej generacji zabieg laserem diodowym Epildream trwa kilka minut, a nie kilkadziesiąt.
 • Co ważne, można z niego korzystać bez względu na typ skóry i porę roku.
 • Bezpieczna technologia nie pozostawia żadnych śladów czy mikroblizn, a skóra staje się idealnie gładka.
 • Szybka praca urządzenia pozwala na depilację dużych obszarów ciała np. pleców, nóg, ramion, pośladków, torsu.
 • Urządzenie sprawdza się także w depilacji miejsc intymnych, w usuwaniu zbędnego owłosienia z twarzy, szyi, karku.

Dlaczego depilacja Epildream One nie boli?

Zabieg jest bezbolesny, ponieważ laser diodowy Epildream One pracuje w systemie mobilnym. Oznacza to, że głowica lasera jest w ciągłym ruchu, a laser w trakcie zabiegu emituje rekordową liczbę aż 20 impulsów na sekundę. W rezultacie odczuwasz ciepło, jak w trakcie masażu ciepłymi kamieniami.

Faktycznie na mniejszych obszarach kumulujące się w tkankach ciepło (wąsik, bikini) może być odczuwalne. Na pewno jednak nie wiąże się ono z bólem, takim jaki występuję w systemach punktowych, gdy każdy „strzał” lasera oznacza pieczenie i przeszywające dolegliwości bólowe.

W rezultacie ruchoma praca głowicy laserowej zapewnia Ci komfort bezbolesnej depilacji laserowej No-Pain.

Dlaczego Epildream One pracuje tak szybko?

Faktycznie nagrodzony Epildream One to laser diodowy, którym potrafimy w kilka minut wydepilować duży obszar zabiegowy. Na przykład zabieg wykonywany na męskich plecach trwa zaledwie 7-10 minut. Taka jest korzyść z wykorzystania systemu mobilnego, czyli epilacji laserowej w ciągłym ruchu.

Z kolei dzięki wysokiej częstotliwości 20Hz oraz mocy na poziomie 600W jesteśmy w stanie nie tylko szybko, ale i skutecznie rozprawić się z niechcianym owłosieniem.

System podwójnego chłodzenia głowicy i urządzenia umożliwia nam pracę w ciągłym ruchu, bez przestojów i ryzyka przegrzania tkanek. Efektywność zwiększa unikatowa głowica z anodyzowanego aluminium (bez niklu) z powierzchnią chłodzenia 6 cm2.

Ile zabiegów depilacji potrzebuję?

Na to pytanie należałoby odpowiedzieć, że to zależy. Oczywiście statystycznie najczęściej dla uzyskania pełnych efektów zalecamy 6 zabiegów powtarzanych co 6 tygodni. Ale naprawdę wszystko zależy od karnacji, jakości i koloru włosów, a także od gospodarki hormonalnej.

Przy ciemnych włosach i jasnej skórze może się okazać, że dla pełnych efektów wystarczą 4 zabiegi, maksymalnie 6.

Ale już u osób z jaśniejszymi włosami i ciemniejszą karnacją potrzebnych będzie więcej powtórzeń ok. 6-8. Chodzi o to, że im mniej pigmentu w włosach, tym trudniej osiągnąć efekt. Co nie oznacza, że jest on niemożliwy, potrzeba po prostu więcej cierpliwości.

I jeszcze jedna sprawa, zmiany hormonalne, w tym kuracje hormonalne, także mają wpływ na usuwanie zbędnego owłosienia. Na przykład u kobiet z hirsutyzmem oraz z zespołem policystycznych jajników trzeba wykonać nawet 2 razy więcej powtórzeń.

Jak się przygotować do depilacji laserem?

Przede wszystkim przeczytaj o przeciwwskazaniach do zabiegu (informację znajdziesz poniżej). To bardzo ważne, ponieważ niektóre z ograniczeń wymagają tylko odpowiedniego odstępu czasu, np. po opalaniu, przyjmowaniu retinolu czy ziół.

 • Pamiętaj, aby dobę przed laseroterapią nie przyjmować alkoholu.
 • W przypadku depilacji pach na tydzień przed zabiegiem zrezygnuj z silnych antyperspirantów typu Etiaxil.
 • Na 3 dni przed zabiegiem nie korzystaj z sauny.
 • Tydzień wcześniej nie korzystaj z zabiegów oczyszczających oraz z domowych peelingów.

Ważne, aby odpowiednio przygotować skórę do zabiegu.

Przed wizytą w Contour Studio należy zgolić włosy, tak aby skóra była gładka i niepodrażniona. Zrób to bardzo dokładnie i uważnie, aby nie podrażnić naskórka.

W dniu zabiegu nie stosuj żadnych kremów i dezodorantów do ciała. Skóra przed zabiegiem powinna być czysta i sucha.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pamiętaj, że możesz się umówić na bezpłatną konsultację, w trakcie której wykonamy próbę laserową i porozmawiamy o zabiegu.

Bikini - Depilacja laserowa Wrocław

Ponieważ depilacja bikini jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, a jednocześnie wywołuje  najwięcej pytań i wątpliwości, opisujemy ją po kolei. Zależy nam na tym, by kobiety we Wrocławiu wiedziały, że jest miejsce, gdzie komfortowo i bezpiecznie zajmujemy się depilacją miejsc intymnych.

 1. Dzień przed zabiegiem lub rano w dniu zabiegu dokładnie i na spokojnie usuwasz włoski za pomocą maszynki do golenia.
 2. W gabinecie dostajesz od nas jednorazowy zestaw do depilacji bikini, zasłaniamy okna, przebierasz się… i jesteś gotowa do zabiegu.
 3. Wybieramy zakres depilacji:
 4. bikini klasyczne (depilujemy tylko pachwiny, to najmniej popularna wersja, często wybierana na start lub poza sezonem wakacyjnym)
 5. bikini głębokie (depilujemy pachwiny, wzgórek łonowy i wargi z zewnątrz, na pierwszy rzut oka z przodu jest pełna gładkość, czasem z cieniutkim paseczkiem przez środek)
 6. bikini pełne (czyli pełna gładkość, depilujemy pachwiny, wzgórek łonowy, wargi z zewnątrz i od wewnątrz oraz okolicę między pośladkami.
 7. Ponieważ nasz laser Epildream One epiluje w ruchu, wysyłając 20 impulsów na sekundę, nie musisz się gimnastykować i spędzać długie minuty pozycjach, które – rozumiemy to – mogą być krępujące. Epilacja trwa 5 minut i przypomina raczej masaż, ponieważ wykonujemy głowicą lasera szybkie okrężne ruchy.
 8. Na kolejny zabieg zapraszamy za 4-6 tygodni.

Depilacja Laserowa Cennik

Depilacja Laserowa WrocławCennik
Pachy199 zł
Całe Bikini299 zł
Bikini Klasyczne199 zł
Bikini Głębokie199 zł
Całe Nogi398 zł
Uda299 zł
Łydki199 zł
Pośladki199 zł
Brzuch199 zł
Całe Ręce299 zł
Ramiona199 zł
Przedramiona199 zł
Dłonie99 zł
Klatka Piersiowa199 zł
Brodawki Sutkowe99 zł
Plecy299 zł
Kark99 zł
Wąsik99 zł
Broda99 zł
Baczki150 zł
Szyja99 zł

Jak wygląda bezbolesna depilacja laserowa?

Epilacja laserowa we wrocławskim salonie Contour Studio wykonywana jest w komfortowych warunkach na fotelu zabiegowym. Robimy wszystko, aby zabieg ten był przeprowadzany w sposób zapewniający intymność i bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne np. podczas epilacji miejsc intymnych.

W zależności od okolicy zabiegowej otrzymujesz od nas odpowiednią odzież jednorazową (klapki, figi, koszulkę). Twoje oczy w trakcie zabiegu ochronią specjalne okulary.

Osoba wykonująca zabieg oczyszcza skórę i potwierdza lub poprawia jej przygotowanie do zabiegu, dobierając także parametry do twojego fototypu. Następnie dzieli okolicę zabiegową na mniejsze powierzchnie, rysując białą kredką na skórze kwadraty wielkości męskiej dłoni. Takie działanie pozwala nam wydepilować dokładnie cały obszar bez ryzyka ominięcia niektórych miejsc.

W kolejnym kroku nakładamy pędzelkiem na skórę żel przewodzący, po czym ustawiamy parametry pracy lasera dobrane indywidualnie do karnacji i jakości włosów.  Co ważne, takie indywidualne parametry zostają zapamiętane w systemie laserowym. Dlatego podczas kolejnych zabiegów możemy pracować na spersonalizowanych ustawieniach.

Następnie przystępujemy do zabiegu, który jest rekordowo szybki. Osoba wykonująca zabieg wykonuje szybkie, okrężne ruchy, przypominające energiczny masaż. Na przykład wydepilowanie męskich pleców zajmuje nam ok. 7-10 minut.

Na finał oczyszczamy skórę z żelu przewodzącego i nakładamy specjalne kosmetyki łagodzące, dedykowane po depilacji Epildream One.

Zalecenia po zabiegu

 • Najważniejsze, aby po zabiegu przez kilka dni zrezygnować z sauny, basenu, gorących kąpieli i nie podrażniać skóry.
 • Bezpośrednio po laserowej depilacji nie opalaj się, pamiętaj o fotoochronie na poziomie SPF 50+.
 • Przez dwa tygodnie po laserowym usuwaniu owłosienia nie stosuj leków i ziół. fotouczulających, a także kosmetyków złuszczających, kremów z retinolem i witaminą C.
 • Między zabiegami nie wyrywaj włosków pęsetą, nie depiluj ich woskiem czy depilatorem elektrycznym. Gdy kolejna grupa mieszków włosowych uaktywni się i pojawią się włosy, najlepiej będzie je po prostu golić.

Przeciwwskazania

Z zabiegów depilacji laserowej nie mogą korzystać:

 • Kobiety w ciąży oraz matki karmiące,
 • Osoby przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi,
 • Chorujący z łuszczycę i bielactwo,
 • Chorzy na nieuregulowaną cukrzycę, padaczkę, HIV, WZW,
 • Osoby chorujące na nowotwory,
 • Osoby ze skłonnością do bliznowców,
 • Posiadacze rozrusznika serca,
 • Pacjenci w trakcie infekcji wirusowej, bakteryjnej lub grzybiczej, występującej w miejscu zabiegu,
 • Chorujący na niektóre schorzenia autoimmunologiczne, np. RZS, toczeń rumieniowaty.

W specjalny sposób do laserowego usuwania zbędnego owłosienia powinny przygotować się osoby, które:

 • Mają świeżą opaleniznę lub używały niedawno samoopalacza (odczekaj 1-2 tygodnie),
 • Są świeżo po zabiegach depilacji woskiem, depilatorem elektrycznym lub pęsetą (należy odczekać 1-2 tygodnie),
 • Stosują leki lub zioła fotouczulające (np. nagietek, dziurawiec, mieszanki odchudzające). Ich skład możesz skonsultować z nami. Wtedy poinformujemy Cię, ile czasu musisz odczekać, aby móc wykonać zabieg),
 • Przyjmują doustnie retinoidy (należy odczekać 6 miesięcy od zakończenia terapii),
 • Stosują w miejscu zabiegu kwasy AHA, retinol, peelingi. Zalecamy 4 tygodnie przerwy przed epilacją, która najczęściej dotyczy w tym wypadku twarzy,
 • Mają opryszczkę (należy odczekać 2 tygodnie od zakończenia infekcji),
 • Stosują wypełniacze i toksynę botulinową w depilowanym miejscu. Zabieg wymaga 2 tygodni odstępu,
 • Są po operacji lub zabiegu (oceniamy indywidualnie, kiedy można wykonać zabieg).

Rejestracja
telefoniczna

+48 535 882 600

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Moment.