Makijaż permanentny

Sztuka przemiany

Sztuka przemiany.

Makijaż permanentny na stałe wpisał się już do kanonu zabiegów kosmetologii estetycznej, podnosi on komfort i wygodę codziennego make-up, pozwala na prowadzenie aktywnego trybu życia każdej nowoczesnej kobiecie, podkreśla jej piękno i elegancje, pozwala w końcu zapomnieć o konieczności pilnowania kształtu brwi przy ich codziennej regulacji. Ostatnie lata to stały bardzo mocny rozwój w dziedzinie pigmentacji.

Nowoczesny sprzęt, posiadający atesty i certyfikaty medyczne, barwniki oparte wyłącznie na substancjach nieorganicznych i mineralnych, które gwarantują posiadanymi certyfikatami bezpieczeństwo dla skóry i brak możliwości wystąpienia alergii czy zakażeń bakteryjnych oraz wiedza zdobyta na szkoleniach i sympozjach międzynarodowych szkoleniowców pozwala nam, dyplomowanym linergistką, oferować Państwu zabiegi makijażu permanentnego na poziomie nieosiągalnym na sprzęcie starszej generacji lub słabszych marek.

W CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna, znajdziecie Państwo wszystkie te rzeczy w jednym miejscu, najlepsze dostępne na runku urządzenia, profesjonalne barwniki używane podczas zabiegów oraz sprawdzoną i zawsze aktualną wiedzę linergistki która wykonuje zabieg makijażu permanentnego. To wszystko tworzy jakość i zadowolenie Pacjentów, którą poznać i ocenić można po ich opiniach wyrażonych na temat CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna.

{
Uważamy, że piękno nie zawsze
musi boleć, a właściwie robimy wszystko,
by było bezbolesne.

Rejestracja
telefoniczna

+48 535 882 600

Makijaż Permanentny brwi.

Zapomnijcie o hennie i codziennym poprawianiu brwi przed lustrem – widoczne, pięknie zarysowane łuki można mieć już po jednej sesji makijażu permanentnego metodą Conture® Make-up Long-Time-Liner®!

Czy efekt nie będzie przesadzony? To jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań. Niezmiennie opowiadamy – nie. Techniki, z których korzystamy – piórkowa i cieniowania, dają fantastyczny, bardzo naturalny efekt. Dzięki metodzie piórkowej możemy precyzyjnie dorysować drobne kreski, które do złudzenia przypominają naturalne włoski. Cieniowaniem z kolei ujednolicamy kształt brwi i nadajemy im odpowiedni kolor.

Makijaż permanentny ust.

Karminowa czerwień, dzika róża, amarant…Każdej kobiecie w innej czerwieni do twarzy. Jaka byłaby idealna dla Twoich ust? Chętnie odpowiemy na to pytanie! Dzięki makijażowi permanentnemu można mieć na co dzień – bez malowania – kształtne, pełne usta z efektem jak po ulubionej szmince – wystarczy jedno pociągnięcie błyszczyka. Makijaż poprawi drobne asymetrie i uwolni Cię od mozolnego obrysowywania warg konturówką. To też niezastąpiony sposób na przywrócenie czerwieni wargowej, która czasem – w wyniku wirusa opryszczki – miejscowo zanika.

Przez kilka godzin po zabiegu usta będą opuchnięte i obolałe. Wydadzą się też przerysowane i zbyt ciemne, ale spokojnie – to się zmieni. Około tygodnia trwa wyłuszczanie się koloru. W ostatecznym efekcie barwa może być jaśniejsza nawet o połowę. Poprawki i korekcje wykonujemy na bezpłatnej wizycie kontrolnej.

Makijaż permanentny oczu.

Idealnie wyrysowana kreska tuż nad górną powieką, oko podkreślone także na dolnej – i to od razu po wstaniu z łóżka! Makijaż permanentny na powiekach – tuż przy linii rzęs – to świetna opcja dla kobiet, które nie przepadają za spędzaniem długich chwil przed lustrem. Jest też idealny dla miłośniczek sportu, bo nawet po intensywnych ćwiczeniach pozostaje na swoim miejscu oraz posiadaczek szkieł kontaktowych.

Kreski mogą być bardzo delikatne, zagęszczające linię rzęs, albo mocniejsze, bardziej dekoracyjne, dające efekt kocich oczu.

Wskazania:

  • ubytek brwi, niesymetryczność, przerzedzenie,
  • utrata czerwieni wargowych,
  • blizny.

Przeciwwskazania

  • alergia na jakikolwiek składnik barwnika,
  • ciąża/karmienie piersią,
  • cukrzyca,
  • chemioterapia.

Na jak długo?

Efekty makijażu permanentnego wykonanego metodą Long-Time-Liner, w zależności od miejsca, utrzymują się od 2 do ok. 5 lat. Duże zniżki dla stałych Klientów!

Sztuka Wyboru.

Wychodzimy z założenia, że podejmując  jakieś działanie najważniejszy jest efekt. By jednak efekt był wyśmienity i by pokrył się z naszymi oczekiwaniami, często musimy dokonać odpowiedniego wyboru. W trosce o Państwa zawsze podążamy za najnowocześniejszymi osiągnięciami kosmetologii estetycznej, nieustannie poszerzając naszą ofertę. Inwestujemy w sprzęt do makijażu permanentnego najlepszej jakości. W CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna, pracujemy obecnie na dwóch najlepszych dostępnych na rynku urządzeniach:

  • APARAT STILUS EVO (BIOTEK)

  • CONTURE LINER DUO – LONG TIME LINER

APARAT STILUS EVO FIRMY BIOTEK.

Siła w innowacyjności   „3 x NAJ”.

Aparat Stilus to rozwiązanie unikalne na skalę światową. Dlaczego cieszy się aż takim uznaniem wśród profesjonalistów? Urządzenie, mimo że najmniejsze, jest wyposażone w najpotężniejszy i najszybszy mechanizm. Sprzęt jest przy tym bardzo dokładny, co powoduje precyzyjne wykonywanie zabiegów.

Precyzja i perfekcja.

Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala na precyzyjne narysowanie stabilnej i długotrwałej linii. Wystarczy tylko jeden ruch, co przekłada się na jeden etap pracy. Stilus Evo działa szybko, nie oddziałując przy tym agresywnie na skórę. Jest to w pełni bezpieczna technologia do wykonywania makijażu permanentnego.

Długotrwały efekt zgodny z naszymi oczekiwaniami.

W urządzeniu wykorzystuje się działanie ruchu impulsywnego, który sprawia, że igła pracuje w pewny oraz całkowicie przewidywalny sposób. Zabieg odbywa się w pełni higienicznych warunkach.

CONTURE LINER DUO – LONG TIME LINER.

Contour Liner DUO = gwarancja jakości.

Urządzenie zapewnia Klientowi  niezwykły komfort podczas wykonywanego zabiegu. Aparat jest cichy i dokładny, dzięki czemu uzyskujemy doskonały makijaż ust, oczu i brwi. Linergistka ma pełną kontrolę nad sprzętem, co powoduje, że zabieg wykonywany jest precyzyjnie.

Higiena i bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Ryzyko zranienia minimalizuje igła, która automatycznie chowa się w osłonce. Możliwość podłączenia dwóch rączek skraca czas trwania zabiegu, przy zachowaniu zasad higieny pracy.

Sprawdzony i niezawodny sprzęt.

Sprzęt do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® posiada niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG. Ich zgodne z przeznaczeniem użytkowanie nie stanowi zagrożenia dla użytkownika, klienta, jak i osób trzecich. Conture® Liner Duo Produkowany jest Niemczech zgodnie ze standardami jakości ISO 13485:2003 oraz DIN EN ISO 13485:2007.

Metamorfoza która zachwyca

Drodzy Państwo, w CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna robimy wszystko by sprostać Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Pamiętajmy, że sztuka przemiany, także ta, która dokonuje się poprzez zabieg makijażu permanentnego, musi być poprzedzona dokonaniem odpowiedniego wyboru. Każdy ma inne oczekiwania, potrzeby, chce uzyskać określone efekty. Na te oczekiwania staramy się odpowiadać, indywidualnie dobierając technikę zabiegu. W CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna mamy z czego wybierać. Klasa urządzeń na których pracujemy gwarantuje osiągnięcie najlepszych efektów. Wydobycie naturalnego piękna, podkreślenie tego, co w nas najlepsze, naszych walorów – to wszystko jest możliwe w profesjonalnym gabinecie. Jeśli przemiana ma zachwycać, musi dokonać się w wykwalifikowanym otoczeniu. Dokładamy wszelkich starań, by takim właśnie miejscem było CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna. Gwarantujemy wysoką jakość usług, które zawsze poprzedza profesjonalna konsultacja.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI LONG-TIME-LINERCena
Metoda Cieniowania900 zł
Metoda Przestrzennego cieniowania 3D950 zł
Metoda Włoskowa950 zł
Metoda Łączona1 000 zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY UST LONG-TIME-LINERCena
Kontur650 zł
Kontur + Cieniowanie
900 zł
Kontur z Wypełnieniem
1 100 zł
Liplight
250 zł
MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU LONG-TIME-LINERCena
Kreska Górna Zagęszczająca Linię Rzęs300 zł
Kreska Górna Dekoracyjna (Eyeliner) Rozcieniowana500 zł
Kreska Górna Dekoracyjna (Eyeliner) Rozcieniowana750 zł
Kreska Dolna400 zł
Kreska Dolna Pogrubiona600 zł
Kreska Dolna Rozcieniowana650 zł

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Moment.