Gabinet Kosmetyczny Contour Studio Logo

Kim jest Weronika Pioro?

Siostrą, żoną, przyjaciółką i mamą dwóch małych chłopców… jest również absolwentką AWFu, kosmetologii, licznych kursów a teraz także i właścicielką Contour Studio.

Twoja wszechstronność jest imponująca: AWF,  kosmetologia,  salon  kosmetyczny, dwójka małych dzieci, w międzyczasie kursy i konferencje? A masz dopiero 30 lat! 

W życiu, jak i w kosmetologii, trzeba iść do przodu. Stale się rozwijać, dokształcać. Tym kieruję się zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Współczesna kobieta nie tylko leży i pachnie… Choć w Contour Studio warto czasem poleżeć (śmiech).

Co skłoniło Cię do otwarcia salonu  kosmetologii estetycznej?

10 lat pracy: najpierw jako asystentka implantologii i ortodoncji, później, jako specjalista kosmetologii medycznej. Ponadto studia, kursy i szkolenia z tego zakresu oraz ogromna pasja i chęć stworzenia wyjątkowego miejsca, innego niż wszystkie.

Dlaczego to akurat twoje studio jest wyjątkowe?

Z wielu powodów. Tutaj nie ma ani klientów, ani pacjentów… są po prostu ludzie, szukający swojej drogi do pięknego i naturalnego wyglądu a wszystko to w atmosferze relaksu i pełnego komfortu. Eleganckie, bezpretensjonalne i przytulne wnętrza w połączeniu z nowoczesnymi i najskuteczniejszymi zabiegami sprawią, że z Contour Studio każdy wyjdzie  nie tylko piękniejszy, ale i odprężony.

Jakie zabiegi znajdują się w Twojej ofercie?

Te, w które wierzę zarówno ja, jak światowego formatu gwiazdy. Swoją ofertę z zakresu kosmetologii estetycznej i makijażu permanentnego oparłam na wiedzy i doświadczeniu. W Contour Studio każdy może liczyć na pełną analizę i autorski plan terapii łączonej, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Podobno spełniasz się również w innych rolach…  fotomodelki?

Często zdarza mi się zarazić moją pasją do dbania o piękno moich pacjentów, czasami  przybiera to niespodziewane formy, tak było w przypadku jednej z moich klientek, która biznesowo pracuje w pokrewnej mi branży kosmetyków koreańskich. I ta właśnie pasja zaprowadziła mnie do nowej roli, stałam się konsultantem i szkoleniowcem firmy WOW Cosme oraz twarzą ich marek.

Kim według Ciebie jest dobry kosmetolog?  

To nie tylko człowiek odpowiednio wykształcony, z doświadczeniem… To połączenie kogoś o cechach artysty, pasjonata, lekarza, psychologa i tytana pracy.  Taką staram się być dla wszystkich, którzy goszczą w Contour Studio.