Gabinet Kosmetyczny Contour Studio Logo

Zabiegi kosmetyczne

Manicure, pedicure, przedłużanie rzęs

Kosmetyki do pielęgnacji domowej

W CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna dobrze wiemy, jak ważna jest codzienna pielęgnacja skóry, dostarczanie jej niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników aktywnych. W oparciu o marki takie jak: DIBI MILANO, Academie, Sesderma, Dermaquest, Dermomedica oraz koreańskie kosmetyki dystrybuowane przez WOW Cosme, a także najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu kosmetologii – opracują indywidualny program pielęgnacji domowej i gabinetowej.

Jeśli chcesz:

  • zadbać o wygląd,
  • poprawić swoje samopoczucie,
  • poprawić kondycję swojej skóry,

Te zabiegi są dla Ciebie!

{
Uważamy, że piękno nie zawsze
musi boleć, a właściwie robimy wszystko,
by było bezbolesne.

Rejestracja
telefoniczna

+48 535 882 600

MANICURE

Zadbane i wypielęgnowane dłonie są wizytówką każdego, dlatego nie mogło w naszej ofercie zabraknąć usług manicure. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, narzędzia wykorzystywane podczas zabiegu są każdorazowo sterylizowane, a pilniki i polerki – jednorazowe. Poza estetyką najważniejszy jest dla nas komfort i troska o zdrowie klienta. W Contour Studio oferta manicure obejmuje: manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, japoński. Bazujemy na produktach renomowanych marek takich jak: Mistero Milano, Indigo, IBD, NeoNails, Podopharm.

PEDICURE

Doskonała kondycja stóp, uczucie lekkości i estetyczny wygląd stanowią gwarancję dobrego samopoczucia. W naszym gabinecie możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji i zasięgnąć informacji na temat różnego rodzaju schorzeń i dermatoz. Problemy, jakie diagnozujemy m.in. to nagniotki, modzele, odciski, pękające pięty, hiperkeratozy, wzrastające paznokcie, grzybice i brodawki stóp. Contour Studio oferuje pedicure kosmetyczny, specjalistyczny oraz biologiczny. Zabiegi można wzbogacić o malowanie klasycznym lub hybrydowym lakierem.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Żyjemy w czasach, kiedy każda minuta dnia moze być kluczowa. Jeśli chcesz zyskać każdego dnia mnóstwo czasu dla siebie, osiągając jednocześnie oszałamiający rezultat pięknie podkreślonych oczu i wydobytej głębi spojrzenia – zdecyduj się na przedłużenie rzęs. Po konsultacji ze stylistką dobierzesz odpowiedni skręt, długość, stopień zagęszczenia oraz metodę aplikacji tak, by poczuć się maksymalnie komfortowo.

Zabieg trwa od 1,5 do 3 godzin w zależności od zastosowanej metody, a systematyczne uzupełnianie co około 3 tygodnie pozwala cieszyć się nieustannie spektakularnym spojrzeniem.

Do aplikacji wykorzystujemy rzęsy znanych marek: Secret Lashes, Wonder Lashes Noble, Noble Lashes oraz certyfikowanych produktów stworzonych z jedwabiu i kaszmiru.

Pracujemy w oparciu o metody 1:1, 2D, 3D, 6D.

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Moment.