DEPILACJA LASEROWA

DEPILACJA LASEROWACena
Pachy250 zł
Całe Bikini400 zł
Bikini Klasyczne250 zł
Bikini Głębokie300 zł
Całe Nogi650 zł
Uda400 zł
Łydki400 zł
Pośladki300 zł
Brzuch300 zł
Całe Ręce450 zł
Ramiona300 zł
Przedramiona300 zł
Dłonie200 zł
Klatka Piersiowa350 zł
Plecy400 zł
Kark200 zł
Wąsik200 zł
Broda150 zł
Szyja200 zł
Pozostałe150 zł

Jak to działa i co to jest depilacja laserowa (epilacja)?

Na czym właściwie polega taki zabieg? Nazywamy go depilacją laserową (w odróżnieniu od zwykłej depilacji, polegającej na wyrywaniu włosa). Podczas depilacji laserowej (epilacji) skupiona wiązka światła przenika w głąb skóry i wnika w znajdującą się w cebulce włosa melaninę, a następnie emitowana energia (ciepło) uszkadza cebulkę bez zagrożenia uszkodzenia sąsiadujących z nią komórek.

Trwałe usunięcie cebulki włosowej nazywamy depilacją laserową lub epilacją (w odróżnieniu od depilacji, która to jest usunięciem włosa jedynie przez jego wyrwanie, co nie przeszkadza włosom odrastać). Zabiegowi nie są poddawane jednak włosy siwe, które nie zawierają melaniny. Co ważne, depilacja laserowa nie jest zabiegiem dedykowanym wyłącznie osobom, które chcą poprawić swoją urodę. Poza estetyką mogą również pomagać w dolegliwościach związanych z wrastającymi włosami, które sprawiają ból i których trudno się pozbyć.

Przeciwwskazania

Z zabiegów nie mogą korzystać kobiety w ciąży, osoby przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi, osoby z łuszczycą i bielactwem, chorzy na cukrzycę, padaczkę. Nie jest również zalecany dla osób, które używały niedawno samoopalacza lub są świeżo po zabiegach depilacji lub peelingu.

Po takich zabiegach należy odczekać od jednego do kilku tygodni, najlepiej więc skontaktować się już wcześniej z kosmetologiem i skonsultować termin wizyty.

Zapraszamy na depilację laserową we Wrocławiu.

Laser diodowy epildream

Działa szybko, bardzo skutecznie, a przede wszystkim całkowicie bezboleśnie. W odróżnieniu od laserów starszej generacji, zabieg z laserem diodowym Epildream przynosi wspaniałe rezultaty już w ciągu pierwszych kilku minut. Co ważne, można z niego korzystać bez względu na typ skóry i porę roku.

Dzięki temu zabiegowi panie zapomną na zawsze o kłopotliwej depilacji bikini przed wyjściem na basen. Latem, podczas upałów bez skrępowania założą krótką sukienkę czy spódniczkę z satysfakcją prezentując gładkie nogi. Nie będą się też wreszcie martwić meszkiem na twarzy i rękach. To również zabieg dedykowany mężczyznom borykającym się z nadmiernym owłosieniem, marzącym o gładkiej skórze na plecach, ramionach, szyi czy nawet na torsie.

Błyskawicznie i bezboleśnie

Dawniej, gdy na rynku dominowały lasery starszej generacji, takie zabiegi trwały godzinami, sesje trzeba było powtarzać, a co najgorsze – pacjent mógł odczuwać spory dyskomfort, a nierzadko i ból. Dziś o bólu można zapomnieć. Zabieg  z laserem diodowym Epildream jest całkowicie bezbolesny, a w zależności od miejsca, które jest poddawane działaniom promieni, może trwać zaledwie kilka minut.

Wysoka częstotliwość

A wszystko to za sprawą wysokiej częstotliwości (20 Hz) a także mocy lasera (600W). To oznacza, że w ciągu zaledwie jednej sekundy urządzenie emituje aż 20 impulsów oddziałujących na niechciane komórki. Dopełnieniem jest nowoczesny system chłodzenia, który daje gwarancję nie tylko szybkości ale I bezpieczeństwa działania. Dodajmy, że laser Epildream One pozwala na wprowadzenie sprofilowanych programów indywidualnie dla każdego pacjenta. Działa bezboleśnie i dzięki niemu można usunąć niechciane owłosienie zarówno na twarzy jak i na całym ciele. Co ważne, zabiegi, które można wykonywać przez cały rok, bez względu na karnację i stopień opalenizny – nie pozostawiają żadnych śladów czy mikroblizn, a skóra staje się idealnie gładka.

Laser epildream one nagrodzony

W konkursie Inspiracje Roku 2016 laser Epildream One otrzymał nagrodę główną w kategorii urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało. Organizatorem konkursu jest magazyn Beauty Inspiration, a nagrody przyznaje blisko 20 ekspertów rynkowych: managerów, kosmetologów, kadry naukowej i lekarzy medycyny estetycznej. Oceniane są walory użytkowe produktów, jakość wykonania, nowatorstwo rozwiązań, relacja ceny do jakości, zgodność z normami i zasadami konsumenckimi oraz opinie użytkowników.

DEPILACJA LASEROWACena
Pachy250 zł
Całe Bikini400 zł
Bikini Klasyczne250 zł
Bikini Głębokie300 zł
Całe Nogi650 zł
Uda400 zł
Łydki400 zł
Pośladki300 zł
Brzuch300 zł
Całe Ręce450 zł
Ramiona300 zł
Przedramiona300 zł
Dłonie200 zł
Klatka Piersiowa350 zł
Plecy400 zł
Kark200 zł
Wąsik200 zł
Broda150 zł
Szyja200 zł
Pozostałe150 zł