INFUZJA TLENOWA

INFUZJA TLENOWACena
Twarz250 zł
Twarz + Szyja300 zł
Twarz + Szyja + Dekolt400 zł

Czym jest infuzja tlenowa?

To zabieg opracowany przez szwajcarskich, duńskich i niemieckich specjalistów określany mianem rewolucyjnej metody odmładzania skóry. Jest alternatywą dla botoxu, bo w bezbolesny i bezinwazyjny sposób poprawia barwę skóry, kontury oczu i twarzy, wypełnia zmarszczki, niweluje stany zapalne.

Wśród gwiazd, które stosują tę metodę, wymieniane są takie piękności jak Jennifer Lopez, Eva Longoria i Naomi Campbell. Mówi się też o coraz młodszej Madonnie, ale na liście są nie tylko panie, bo infuzję tlenową miał sobie upodobać także… Justin Timberlake.

Skóra może odetchnąć

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu za pomocą czystego tlenu do głębokich warstw skóry serum z aktywnych składników dodających skórze witalności. Skóra zaczyna oddychać, otrzymuje dawkę energii, dzięki czemu tryska zdrowiem i życiem, wygląda młodziej, lśni. To przyspieszony proces regeneracji i odżywiania zarazem, wzbudzający powstawanie nowych komórek. Efekty? Widać je od razu, tuż po zabiegu, nawet w przypadku wspomagania leczenia ran i oparzeń.

Infuzja tlenowa to aplikacja takich składników jak kwas hialuronowy, antyoksydanty opóźniające proces starzenia skóry, witaminy A, C i E, wyciągi z alg, aloes, olejki z jojoby czy peptydy. Tlen podawany pod dużym ciśnieniem przenosi je w głąb skóry, a jednocześnie sam pozwala naszej skórze odetchnąć.

Wszystkie preparaty posiadają oczywiście wysokiej klasy atesty dermatologiczne, nie zawierają konserwantów i parabenów. Twarz, szyja, dekolt to miejsca, w których można wypełnić zmarszczki, poprawić jędrność skóry, ust, rozjaśnić ją i nadać zdrowy wygląd. Infuzja tlenowa to także zabieg stosowany przy regeneracji włosów, ponieważ dzięki niemu dochodzi do stymulacji i odnowy komórek.

Ile trwa zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem infuzji tlenowej trwa około 1,5 godziny. Jest bezbolesny. Efekty są widoczne już po jego zakończeniu i są widoczne przez następne dwa tygodnie, chyba że… zabiegi będziemy powtarzać. Jeśli chcemy zachować ten blask na dłużej, powinniśmy opracować kurację składającą się z sześciu zabiegów co tydzień i powtarzać ten cykl dwa razy w roku.

Co ciekawe, w przypadku tego zabiegu trudno wymienić przeciwwskazania. Infuzja tlenowa może powodować komplikacje jedynie w przypadku uczulenia na któryś ze składników stosowanych w terapii i dostarczanych skórze lub choroby w miejscu poddawanemu zabiegowi. Oczywiście takie informacje powinniśmy wcześniej przekazać specjaliście i podczas konsultacji poprzedzających zabieg omówić szczegółowo ich występowanie.

INFUZJA TLENOWACena
Twarz250 zł
Twarz + Szyja300 zł
Twarz + Szyja + Dekolt400 zł