Gabinet Kosmetyczny Contour Studio Logo

Nasz zespół

Gabriela Szul

lekarz medycyny estetycznej.

Gabriela Szul jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia ukończyła z wyróżnieniem, które otrzymała za aktywność studencką, organizację wielu kongresów naukowych oraz działania na rzecz profilaktyki i promocji zdrowia.

Gabriela Szul jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

W gabinecie…

Zawodowo interesuje się najbardziej dietetyką kliniczną, która stanowi jej pasję; szczególnie w odniesieniu do leczenia chorób autoimmunologicznych. Specjalizuje się również w leczeniu przypadków powikłań w  medycynie estetycznej.

A po pracy…

Zdecydowanie stawia na aktywność… swój wolny czas najchętniej spędza, podróżując. Lubi wyzwania, szczególnie sportowe, dlatego nie stroni od poznawania nowych dyscyplin. Jest entuzjastką kina alternatywnego i muzyki.

SZKOLENIA

Uczestniczyła w wielu kursach oraz kongresach z zakresu medycyny estetycznej.

 • Idealne usta kwasem hialuronowym
 • Kwas hialuronowy (zakres zaawansowany)
 • Zastosowanie toksyny botulinowej w medycynie estetycznej

(wszystkie stopnie zaawansowania)

 • Fibryna i osocze bogatopłytkowe
 • Powikłania w medycynie estetycznej i ich leczenie
 • Międzynarodowe kongresy dermatologii estetycznej i medycyny anti-aging Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Daria Kaczmarczyk

dr n. chem / kosmetolog.

Daria Kaczmarczyk ukończyła studia na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz studia doktoranckie na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej.

Jest kosmetologiem oraz wykładowcą akademickim z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczyła w licznych szkoleniach, kongresach, sympozjach, konferencjach kosmetologicznych i dermatologicznych. Jest członkiem Krajowej Izby Kosmetologii oraz Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej skupiającej ekspertów i profesjonalistów z dziedziny kosmetologii. Niejednokrotnie występowała jako recenzent w czasopismach branżowych.

W gabinecie…

Z powodzeniem łączy aktywność naukową z pracą w gabinecie kosmetycznym. Od wielu lat zajmuje się  również zawodowo wizażem. Interesuje ją historia rozwoju kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Głównym obszarem jej zainteresowań jest problematyka zastosowania substancji pochodzenia naturalnego w kosmetologii.

W gabinecie jej szczególną pasją są zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i specjalistycznej, peelingi chemiczne oraz masaże kosmetyczne.

A po pracy…

Prywatnie miłośniczka kulinariów, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia… W wolnych chwilach najchętniej podróżuje. Uwielbia musicale, a jej hobby to taniec. W centrum swoich zainteresowań stawia również (jak przystało na dobrą wizażystkę!) analizę kolorystyczną.

SZKOLENIA

 • Nutrition and Physical Activity for Health – The University of Pittsburgh
 • Akademia Zdrowia: System Odbudowy Zdrowia
 • ABC mikroodżywiania jako podstawa sukcesu w terapiach kosmetologicznych
 • Akademia Wizażystyki Maestro w Poznaniu
 • Nowe spojrzenie na najbardziej skuteczne substancje czynne. Nowe zabiegi Mediderma
 • Szkolenie z zakresu użytkowania systemu Venus Legacy, Firmy Venus Concept, Bogdani Dermatologia
 • Litokosmetyka w terapiach zabiegowych Alissi Bronte
 • Mezopeelingi Firmy Perfect Image – profesjonalne złuszczanie
 • Szkolenie z zakresu nowych trendów w makijażu Firmy Yves Stöckli
 • Kurs dermatologii estetycznej – peelingi, techniki łączone
 • Medilab: Bezpieczny gabinet kosmetyczny. Higiena i dezynfekcja w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej. Zapobieganie uchybieniom w procedurach higienicznych.
 • Kosmetyki przyszłości – nowości i trendy kosmetyczne
 • Oblicza Piękna: innowacje, trendy i możliwości w nowoczesnym gabinecie kosmetycznym
 • Epionce: Doskonałe rozwiązania dla niedoskonałej skóry
 • Peelingi medyczne – zastosowanie i porównanie substancji, właściwości i wskazania z punktu widzenia dermatologii i medycyny estetycznej

Weronika Skrzypczak

kosmetolog / spec. ds. podologii

Jest licencjonowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

W gabinecie…

Jej szeroki zakres zainteresowań przekłada się na rozległe umiejętności i kwalifikacje. Wykonuje zabiegi przy użyciu aparatury venus legacy, zabiegi z zakresu tlenoterapii, dermapen, zabiegi laserowego usuwania owłosienia oraz peelingi chemiczne.

W gabinecie specjalizuje się również w zabiegach z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Oprócz tego wykonuje manicure i pedicure kosmetyczny (klasyczny, hybrydowy i żelowy) oraz specjalistyczny, który skierowany jest do osób borykających się z problemami stóp.

Głównym obszarem jej zainteresowań jest podologia, z którą w dużej mierze wiąże swoją dalszą karierę zawodową.

A po pracy…

Prywatnie entuzjastka oraz propagatorka zdrowego i aktywnego stylu życia, któremu poświęca swój wolny czas. Interesuje się dietetyką, a konkretniej – wpływem zdrowej i zbilansowanej diety na kondycję skóry. Jej pasją jest muzyka. Z powodzeniem rozwija swój talent, uczestnicząc w zajęciach wokalnych. Często można ją spotkać w kinie. W jej gust wpisuje się najbardziej europejskie kino offowe.

Iwona Sidor

kosmetolog

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Moment.