Gabinet Kosmetyczny Contour Studio Logo

Nasz zespół

Gabriela Szul

lekarz medycyny estetycznej.

Gabriela Szul jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia ukończyła z wyróżnieniem, które otrzymała za aktywność studencką, organizację wielu kongresów naukowych oraz działania na rzecz profilaktyki i promocji zdrowia.

Gabriela Szul jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

W gabinecie…

Zawodowo interesuje się najbardziej dietetyką kliniczną, która stanowi jej pasję; szczególnie w odniesieniu do leczenia chorób autoimmunologicznych. Specjalizuje się również w leczeniu przypadków powikłań w  medycynie estetycznej.

A po pracy…

Zdecydowanie stawia na aktywność… swój wolny czas najchętniej spędza, podróżując. Lubi wyzwania, szczególnie sportowe, dlatego nie stroni od poznawania nowych dyscyplin. Jest entuzjastką kina alternatywnego i muzyki.

SZKOLENIA

Uczestniczyła w wielu kursach oraz kongresach z zakresu medycyny estetycznej.

 • Idealne usta kwasem hialuronowym
 • Kwas hialuronowy (zakres zaawansowany)
 • Zastosowanie toksyny botulinowej w medycynie estetycznej

(wszystkie stopnie zaawansowania)

 • Fibryna i osocze bogatopłytkowe
 • Powikłania w medycynie estetycznej i ich leczenie
 • Międzynarodowe kongresy dermatologii estetycznej i medycyny anti-aging Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Daria Kaczmarczyk

dr n. chem / kosmetolog.

Daria Kaczmarczyk ukończyła studia na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz studia doktoranckie na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej.

Jest kosmetologiem oraz wykładowcą akademickim z wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczyła w licznych szkoleniach, kongresach, sympozjach, konferencjach kosmetologicznych i dermatologicznych. Jest członkiem Krajowej Izby Kosmetologii oraz Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej skupiającej ekspertów i profesjonalistów z dziedziny kosmetologii. Niejednokrotnie występowała jako recenzent w czasopismach branżowych.

W gabinecie…

Z powodzeniem łączy aktywność naukową z pracą w gabinecie kosmetycznym. Od wielu lat zajmuje się  również zawodowo wizażem. Interesuje ją historia rozwoju kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Głównym obszarem jej zainteresowań jest problematyka zastosowania substancji pochodzenia naturalnego w kosmetologii.

W gabinecie jej szczególną pasją są zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i specjalistycznej, peelingi chemiczne oraz masaże kosmetyczne.

A po pracy…

Prywatnie miłośniczka kulinariów, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia… W wolnych chwilach najchętniej podróżuje. Uwielbia musicale, a jej hobby to taniec. W centrum swoich zainteresowań stawia również (jak przystało na dobrą wizażystkę!) analizę kolorystyczną.

SZKOLENIA

 • Nutrition and Physical Activity for Health – The University of Pittsburgh
 • Akademia Zdrowia: System Odbudowy Zdrowia
 • ABC mikroodżywiania jako podstawa sukcesu w terapiach kosmetologicznych
 • Akademia Wizażystyki Maestro w Poznaniu
 • Nowe spojrzenie na najbardziej skuteczne substancje czynne. Nowe zabiegi Mediderma
 • Szkolenie z zakresu użytkowania systemu Venus Legacy, Firmy Venus Concept, Bogdani Dermatologia
 • Litokosmetyka w terapiach zabiegowych Alissi Bronte
 • Mezopeelingi Firmy Perfect Image – profesjonalne złuszczanie
 • Szkolenie z zakresu nowych trendów w makijażu Firmy Yves Stöckli
 • Kurs dermatologii estetycznej – peelingi, techniki łączone
 • Medilab: Bezpieczny gabinet kosmetyczny. Higiena i dezynfekcja w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej. Zapobieganie uchybieniom w procedurach higienicznych.
 • Kosmetyki przyszłości – nowości i trendy kosmetyczne
 • Oblicza Piękna: innowacje, trendy i możliwości w nowoczesnym gabinecie kosmetycznym
 • Epionce: Doskonałe rozwiązania dla niedoskonałej skóry
 • Peelingi medyczne – zastosowanie i porównanie substancji, właściwości i wskazania z punktu widzenia dermatologii i medycyny estetycznej

Aleksandra Środa

kosmetolog

Aleksandra Środa jest studentką trzeciego roku kosmetologii Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

Kosmetologia nie jest dla niej tylko pracą, ale również pasją, którą nieustannie rozwija. Stara się być zawsze na bieżąco z nowinkami świata kosmetyki. Nieprzerwanie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach dotyczących branży kosmetycznej, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

W gabinecie…

Wychodzi z założenia, że w gabinecie najważniejszy jest profesjonalizm i dbałość o szczegóły podczas wykonywanych zabiegów. Jej specjalnością jest nienaganny manicure poparty wieloletnim doświadczeniem oraz pielęgnacja brwi. Satysfakcję sprawia jej także wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem multipolarnej fali radiowej do kształtowania sylwetki. Specjalizuje się również w  najnowocześniejszych zabiegach epilacji laserowej z wykorzystaniem laserów diodowych, które można znaleźć w ofercie CONTOUR STUDIO.

A po pracy…

W wolnych chwilach poświęca się modzie i charakteryzacji, dbając o nieskazitelny wygląd swoich klientek. Stawia przy tym zdecydowanie na naturalność. Jest czynnie działającą pasjonatką makijażu obsługującą profesjonalne sesje zdjęciowe. Miłośniczka dobrego stylu, której nie umknie żadna nowość z aktualnych trendów modowych.

Weronika Skrzypczak

kosmetolog / spec. ds. podologii

Jest licencjonowanym kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

W gabinecie…

Jej szeroki zakres zainteresowań przekłada się na rozległe umiejętności i kwalifikacje. Wykonuje zabiegi przy użyciu aparatury venus legacy, zabiegi z zakresu tlenoterapii, dermapen, zabiegi laserowego usuwania owłosienia oraz peelingi chemiczne.

W gabinecie specjalizuje się również w zabiegach z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Oprócz tego wykonuje manicure i pedicure kosmetyczny (klasyczny, hybrydowy i żelowy) oraz specjalistyczny, który skierowany jest do osób borykających się z problemami stóp.

Głównym obszarem jej zainteresowań jest podologia, z którą w dużej mierze wiąże swoją dalszą karierę zawodową.

A po pracy…

Prywatnie entuzjastka oraz propagatorka zdrowego i aktywnego stylu życia, któremu poświęca swój wolny czas. Interesuje się dietetyką, a konkretniej – wpływem zdrowej i zbilansowanej diety na kondycję skóry. Jej pasją jest muzyka. Z powodzeniem rozwija swój talent, uczestnicząc w zajęciach wokalnych. Często można ją spotkać w kinie. W jej gust wpisuje się najbardziej europejskie kino offowe.

Iwona Sidor

kosmetolog

Roksolana Mospan

kosmetolog / stylizacja rzęs

Rejestracja
Online

Rejestruj się wygodnie on-line poprzez portal Moment.